راه های خانگی تشخیص بارداری

راه های خانگی تشخیص بارداری
راه های خانگی تشخیص بارداری

با گذشت نیمی از سال 2018 تقریبا میتوان تشخیص داد که روند طراحی و داخلی به چه سمتی کشیده شده و طراحان داخلی بزرگ و برتر به دنبال چه ایده هایی هستن. سال های طراحی سفید و مبلمان های کم یا در واقع سبک مدرن در داخلی، دیزاین داخلی رو به سمت طراحی های زیبا و جذاب کشونده. این که آیا شما در حال ساخت یه خونه ی جدید هستین یا فقط به فکر تغییر خونتونین فرقی نداره، خوندن این مطلب بهتون کمک میکنه تا ایده های برتر رو ببینین و از اونها الهام بگیرین.

ایده های برتر طراحی و داخلی در سال 2018

طراحی داخلی محبوب در دهه 90 میلادی، اتاق های کاملا آفتابی بود که دوباره این روزها شاهد طراحی اونها هستیم. اتاق هایی با پنجره های بزرگ و اغلب دارای سقف های شیشه ای که نور به طور کامل به داخل خونه هدایت میشه و تمام نور طبیعی رو به خودش جذب میکنه. افراد از این فضاها بیشتر به عنوان اتاق نشیمن، اتاق غذاخوری و برای ایجاد یه گلخونه ی سبز توی خونه هاشون استفاده میکنن.

اتاق نشیمن روشن و کاملا آفتابی در داخلی

آشپزخانه های سفید تقریبا قدمتی حدود 10 سال داره و در دنیای طراحی، حکومت و جلوه گری میکنه. در خانه های جدید شاهد استفاده از چوب و کابینت های رنگی برای آشپزخانه هستیم تا هویت جدیدی رو به این فقضا بدن. استفاده از رنگ طبیعی چوب در کنار رنگ سفید و رنگ نقره ای خاکستری میتونه فضایی بسیار زیبا و جذاب رو به وجود بیاره.راه های خانگی تشخیص بارداری

استفاده از کابینت با رنگ چوب در آشپزخانه

شما ممکنه با شنیدن اسم سیمان برای استفاده در خونه ها به یاد گاراژها و پیاده روها بیفتین اما این روزها سیمان یک متریال جدید در حوزه ی داخلیست. معمولا سازندگان از عناصر سیمانی برای ساخت کفپوش ها استفاده میکنن. علاوه بر اون از سیمان برای ساخت انواع اکسسوری های زیبا و وسیله های جانبی خونه هم استفاده میشه.

کفپوش سیمانی در داخلی منازلپ

مطمئنا در هنگام طراحی و ساخت اتاق خواب، راحتی حرف اول رو میزنه. در سال 2018 بیشتر به سمت طراحی اتاق خواب های مینیمال روی آوردن و سعی میکنن از لوازم کمتر و آرامش بیشتر بهره مند بشن. اتاق خواب مینیمال دارای ی ساده، زیبا و به دور از هرگونه ترکیبات مختلف و شلوغه. افرادی که طرفدار ساده هستن بهتره که از این سبک استفاده کنن.

طراحی اتاق خواب مینیمال

سازندگان و صاحبان خانه به طور یکسان به دنبال راهی برای ساخت خونه ها هستن که بتونن بیشتر از عناصر و متریال های ارگانیک استفاده کنن. استفاده از چوب های طبیعی، سنگ ها و بامبو در طراحی داخلی بسیار پرطرفداره. تزیین با گل ها و گیاهان و ایجاد دیوارهای سبز عمودی در خانه ها از دیگر نمودهای تزیین خانه با مواد ارگانیکه.

متریال های طبیعی برای طراحی و ساخت خانه های مدرن


Current [email protected] *


Leave this field empty

دونفره تلاش میکنه با آموزش های متنوع کمک کنه از وقت و انرژی مون بهتر استفاده کنیم و لحظه های 🙂 داشته باشیم، با ما همراه باشید.


نشانه های حاملگی
ثبت دیدگاه
369,111 بازدید

تست حاملگی با جوش شیرین,تست بارداری با وایتکس, تشخیص بارداری از روی چشم

تست بارداری با نمک ,تست بارداری با وایتکس

در گذشته خانم ها این تست را انجام میدادند به این شکل که وقتی ۵ روز از زمان پریودشان گذشت و پریود نشدند مقدار برابری از نمک و ادرار را در یک ظرف با هم مخلوط می کنند و چند دقیقه صبر میکنند اگر مخلوط به حالت پنیری در آمد می گوید آزمایش مثبت است و آن زن باردار است راه های خانگی تشخیص بارداری

تست حاملگی با عسل,تست بارداری با عسل

تشخیص بارداری به روش بوعلی سینا
بو علی سینا ۱۰۰۰ سال پیش روشی برای تشخیص بارداری ابداع کرد که هنوز هم بدون کوچکترین درصد خطا مورد استفاده بزرگان طب سنتی و اسلامی میباشد.

روش تشخیص بارداری با سیر به شرح ذیل است:

چنانچه احتمال بارداری دادید و به باردار بودن خود شک کردید یک حبه سیر را آرام پوست بگیرید جوری که زخمی نشود (چون زخمی شدن سیر باعث زخم و سوزش میشود.) سپس سیر را تمیز شسته و در واژن شیاف کنید. سپس ۱۵ دقیقه بر روی پهلو دراز بکشید و پس از آن اگر کسی کنار شما ایستاد و گفت بوی سیر میاید یعنی شما باردار نیستید و اگر بوی سیر نیاید باردار هستید.

تست بارداری با نمک,تشخیص بارداری با نمک,کانال بارداری

بعضی از مادر بزرگ ها در قدیم که روشهای مناسب و آزمایشگاهی دقیقی برای تشخیض بارداری در زنان نبود از روی حالت چشمها پی به باردار بودن زنها می بردند

تشخیص بارداری از روی چشم,تست بارداری با عسل

برخی از علائمی که معمولا آنها بدان اشاره می کردن را برایتان می نویسیم : حالت چشمها به گونه ای است که انگار اون خانم خسته است یا مریض است و سرما خورده و  چشمها بی حاله و رو به پایین و معصوم می شود و  انگار گریه کرده باشد و البته بعضی ها هم می گویند در چشمان زن باردار برق خاصی دیده  می شود البته عمومیت نداره ها

روش کار :

۱ لیوان ۱ بار مصرف بردارید.

مقدار مساوی از ادرار و وایتکس را در لیوان بریزید

سریع از زیر لیوان نگاهش کنید

اگر کف کرد و به حالت جوشان ماند تا مدتی شما باردار هستید

ولی اگر کف کرد و سریع کفش خوابید و حباب شد شما باردار نیستید

تست بارداری با وایتکس , تست بارداری به روش سنتی,تست بارداری با سیر,تست بارداری با عسل

اگر پریود های منظم دارید (یعنی حداقل ماهی یکبار با یکی دو روز عقب و جلو پریود می شوید و تصمیم به بارداری دارید با تاخیر یک هفته ای پریود به احتمال قوی حامله هستید برای اثبات این قضیه ساده ترین راه استفاده از Home Test(تست ادرار) است که در خانه انجام می شود وروش آن روی جلد تست توضیح داده شده است .

 

استفاده از این برگ‌ها یکی از روش‌های خانگی برای انجام تست بارداری است که می‌تواند به زنان کمک کند که ببینند باردار هستند یا خیر. قاصدک که با نام‌های دیگری نیز شناخته شده‌است، یکی از گیاهان خانواده‌ی آفتابگردان است که خواص دارویی دارد.

برگ‌های قاصدک را خرد کنید و آن‌ها را در یک ظرف پلاستیکی قرار دهید، و در جایی قرراشان دهید که نور خورشید وجود ندارد تا اطمینان حاصل کنید که آن‌ها در تماس با نور خورشید نیستند. قبل از انجام این تست مقدار زیادی آب بنوشید و مطمئن شوید مثانه‌تان پر است و ادرار شما به میزانی است که وقتی روی برگ‌ها ریختید، ‌آن‌ها به طور کامل غرق خواهند شد.

پس از ۱۰ دقیقه نگاهی به برگ‌های قاصدک بیندازید. اگر برآمدگی‌های قرمز روی سطح برگ‌ها مشاهده کردید، معلوم می‌شود که پاسخ تست بارداری شما مثبت است.

خمیر دندان سفید و فوم‌دار را در یک ظرف پلاستیکی با ادرار‌تان مخلوط کنید. اجازه دهید خمیر دندان در آن حل شود و منتظر واکنش آن بمانید. اگر رنگ خمیر دندان سفید به آبی تبدیل شد و کف کرد، پس خودتان را یک مادر در نظر بگیرید زیرا پاسخ تست بارداری شما مثبت است.

تنها مشکل مربوط به این تست این است که هیچ چیز در مورد مقدار ادرار ذکر نشده‌است و معلوم نیست که چه مدت باید صبر کنیم تا خمیر دندان حالت کف‌آلود به خود بگیرد.

 

-حساس شدن و دردناک بودن سینه ها یکی از شایع ترین علائم بارداری است

-گرفتگی عضلات را میتوان جزء مهمترین علائم بارداری به شمار آورد

از علائم بارداری شایع در بعضی از خانم ها حالت تهوع و بیزاری از غذا است

از علائم دوران بارداری می توان تغییر حالات روحی نام برد

تکرر ادرار از علائم زودهنگام و اولیه بارداری است

یکی از رایج ترین علائم بارداری یبوست است

یکی از بهترین علائم بارداری توقف عادت ماهانه است

افزایش دمای عمومی بدن از علائم اولیه بارداری محسوب می شود

علائم جنین پسر

راه های خانگی تشخیص بارداری

برچسب ها تشخیص بارداری بارداری‌ تست بارداری تشخیص بارداری با نمک کانال بارداری

بی اختیاری در بارداری : علل بی اختیاری در بارداری چیست ؟ چرا در ماه …

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه

نام

ایمیل

وب‌سایت


چگونه خودم را دوست داشته باشم

بیوگرافی

رنگ مو با دکلره و بدون دکلره

علائم بارداری

علائم بارداری پسر

عکس پروفایل

لباس شب

علایم ایدز در روزهای اول

مدل پالتو

عکس پروفایل اربعین

عکس پروفایل عاشورا

عکس پروفایل اردیبهشت ماهی

عکس پروفایل روز دختر

عکس پروفایل شهادت امام جعفر صادق

عکس پروفایل عید فطر

عکس پروفایل شب قدر

عکس نوشته ماه رمضان

عکس پروفایل ماه رمضان

عکس پروفایل نیمه شعبان

پروفایل نیمه شعبان

عکس پروفایل شب قدر

پاسخ به سوالات پزشکی و جنسی شما ، در مجله دلگرم کلیک کنید…

© تمامی حقوق این سایت برای شرکت آرادپرداز محفوظ است ؛ هر گونه استفاده از مطالب دلگرم با رعایت شرایط بازنشر امکان پذیر است.

راه های خانگی تشخیص بارداری
راه های خانگی تشخیص بارداری
9

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/textbest/pill.helpkade.com/wp-content/plugins/wp-rocket-v3111-cocotech.site_11/inc/classes/optimization/CSS/class-combine.php on line 91

Fatal error: Uncaught TypeError: implode(): Argument #2 ($array) must be of type ?array, string given in /home/textbest/pill.helpkade.com/wp-content/plugins/wp-rocket-v3111-cocotech.site_11/vendor/matthiasmullie/minify/src/CSS.php:518 Stack trace: #0 /home/textbest/pill.helpkade.com/wp-content/plugins/wp-rocket-v3111-cocotech.site_11/vendor/matthiasmullie/minify/src/CSS.php(518): implode() #1 /home/textbest/pill.helpkade.com/wp-content/plugins/wp-rocket-v3111-cocotech.site_11/vendor/matthiasmullie/minify/src/CSS.php(311): MatthiasMullie\Minify\CSS->shortenHex() #2 /home/textbest/pill.helpkade.com/wp-content/plugins/wp-rocket-v3111-cocotech.site_11/vendor/matthiasmullie/minify/src/Minify.php(111): MatthiasMullie\Minify\CSS->execute() #3 /home/textbest/pill.helpkade.com/wp-content/plugins/wp-rocket-v3111-cocotech.site_11/inc/classes/subscriber/Optimization/class-minify-html-subscriber.php(86): MatthiasMullie\Minify\Minify->minify() #4 /home/textbest/pill.helpkade.com/wp-content/plugins/wp-rocket-v3111-cocotech.site_11/inc/vendors/classes/class-minify-html.php(212): WP_Rocket\Subscriber\Optimization\Minify_HTML_Subscriber->minify_inline_css() #5 [internal function]: Minify_HTML->_removeStyleCB() #6 /home/textbest/pill.helpkade.com/wp-content/plugins/wp-rocket-v3111-cocotech.site_11/inc/vendors/classes/class-minify-html.php(110): preg_replace_callback() #7 /home/textbest/pill.helpkade.com/wp-content/plugins/wp-rocket-v3111-cocotech.site_11/inc/vendors/classes/class-minify-html.php(48): Minify_HTML->process() #8 /home/textbest/pill.helpkade.com/wp-content/plugins/wp-rocket-v3111-cocotech.site_11/inc/classes/subscriber/Optimization/class-minify-html-subscriber.php(73): Minify_HTML::minify() #9 /home/textbest/pill.helpkade.com/wp-includes/class-wp-hook.php(307): WP_Rocket\Subscriber\Optimization\Minify_HTML_Subscriber->process() #10 /home/textbest/pill.helpkade.com/wp-includes/plugin.php(191): WP_Hook->apply_filters() #11 /home/textbest/pill.helpkade.com/wp-content/plugins/wp-rocket-v3111-cocotech.site_11/inc/front/process.php(268): apply_filters() #12 [internal function]: do_rocket_callback() #13 /home/textbest/pill.helpkade.com/wp-includes/functions.php(5275): ob_end_flush() #14 /home/textbest/pill.helpkade.com/wp-includes/class-wp-hook.php(307): wp_ob_end_flush_all() #15 /home/textbest/pill.helpkade.com/wp-includes/class-wp-hook.php(331): WP_Hook->apply_filters() #16 /home/textbest/pill.helpkade.com/wp-includes/plugin.php(476): WP_Hook->do_action() #17 /home/textbest/pill.helpkade.com/wp-includes/load.php(1102): do_action() #18 [internal function]: shutdown_action_hook() #19 {main} thrown in /home/textbest/pill.helpkade.com/wp-content/plugins/wp-rocket-v3111-cocotech.site_11/vendor/matthiasmullie/minify/src/CSS.php on line 518